Technická správa budov | Enreco Trade

+420 776 200 100soc-twsoc-fbsoc-in

Technická správa budovSpolečně snížíme vaše náklady na opravy a údržbu budovy

Bezchybný stav budovy posiluje její prestiž a vytváří dobré jméno v očích obchodních partnerů i široké veřejnosti. Udržet tento stav pro vás může být náročné nejen časově, ale i finančně. Jsme schopni za vás převzít řadu každodenních starostí a převzít správu nad technickou správou vaší budovy. V rámci správy jsme pro vás schopni zajistit odstraňování drobných závad, stavební a řemeslné opravy, obsluhu a servis technologií, pravidelné preventivní kontroly jednotlivých částí objektu i obsazování volných prostor.

Hlavní výhody naší služby:

  • Veškeré služby pod jednou střechou
  • Díky pravidelné údržbě dokážeme preventivně předcházet neočekávaným situacím
  • Spolupracujeme s kvalifikovanými a certifikovanými odborníky
  • Okamžitá úspora provozních nákladů

oprava budovy


V rámci technické správy budov pro vás zajišťujeme:

Běžnou provozní údržbu

Průběžně odstraňujeme drobné závady, ale jsme schopni zabezpečit také stavební a řemeslné opravy, jež zahrnují zednické, malířské, instalatérské, elektrikářské, topenářské a další práce. Kromě toho se staráme také o bezchybný stav rozvodů tepla, vody a elektřiny

Obsluhu technologií a jejich servis

Postaráme se o provoz a údržbu domovních kotelen, kogeneračních jednotek, zabezpečovacích i kamerových systémů a dalších technologií.

Stavební opravy a úpravy

Pro zvýšení prestiže vaší budovy lze na vaše přání provést rekonstrukci bytových jednotek, upravit stavební dispozice objektů či přeměnit bytové jednotky na nebytové prostory k podnikání Samozřejmostí jsou také opravy a rekonstrukce fasád i údržba okolních ploch objektu.

Organizaci preventivních a povinných kontrol

Vyřešíme za vás revize plynových zařízení, zajistíme pravidelné kontroly spalinových cest a také kontroly plynových a elektrických spotřebičů.

Pronájem volných prostor

V rámci této služby se vám postaráme o nevyužité prostory, zajistíme jejich krátkodobý i dlouhodobý pronájem a veškerou agendu spojenou s pronájmy spojenou (od uzavírání smluv, zabezpečení potřebných činností v průběhu trvání nájemního vztahu až po ukončování nájemních smluv).

Dodávky řemeslných služeb

Jsme schopni zajistit veškeré řemeslné služby (zednické, truhlářské, malířské a mnohé další práce) pro běžnou údržbu i pro zakázkové práce potřebné při přestavbě objektů.

Reporting pro vlastníky

Samozřejmostí je pravidelný reporting, kde vás budeme informovat o technickém stavu vaší budovy, plánovaných nákladech a aktuálních výnosech, realizovaných opravách a úpravách.


Cena: od 99 Kč bez DPH za jednu bytovou jednotku či 2 490 Kč bez DPH za jednu budovu. 

Kontaktujte nás pomocí poptávkového formuláře nebo mailem info@enrecotrade.cz. Rádi vám zpracujeme nabídku šitou na míru vašim potřebám.

Máte zájem o naše služby?
Kontakujte nás!

Novinky01.01.2021

Správa Vašeho bytu zdarma

Do 31.3.2021 Vám nabízíme 1 měsíc kompletní správy Vašeho bytu […]


číst celé

10.12.2020

Správa bytů s nájemníkem

Veškeré záležitosti s nájemníkem vyřešíme za vás. Vy už jen bez […]


číst celé

01.12.2020

Platba kartou

Od 1.12. lze s ohledem na probíhající anticovidová opatření uhradit […]


číst celé

20.11.2020

Správa bytových domů

Všechny provozní starosti s pronájmem budovy převezmeme za vás Kompletně […]


číst celé

Copyright © 2011–2017 Enreco Trade s.r.o.