Energetický audit a management budov Praha | Enreco Trade

+420 776 200 100soc-twsoc-fbsoc-in

Energetický audit a management budovUšetřete s námi náklady na provoz vaší budovy

Energetický management není investičně náročným procesem, avšak pomůže vám ušetřit značnou část nákladů. V rámci energetického managementu je zajištěno průhledné financování energií, stálá kontrola nad dodavateli či efektivní přehodnocení smluvních vztahů.  Jedná se o dlouhodobý proces neustálého zlepšování vedoucí k získání maximální úspory při odběru energií. V rámci šetření vašeho času jsme schopni za vás převzít veškeré povinnosti, jež se s energetickým managementem pojí.

Našim hlavním cílem je dosažení snížení spotřeby energií a s nimi spojených nákladů. Naši odborníci zajistí energetický audit, na jehož základě navrhnou opatření, pomocí kterých je možné snížit výdaje za energii.

Hlavní výhody naší služby:

  • Poskytneme vám přesný přehled o výdajích za dodávky energií
  • Nalezneme potenciál pro dosažení významných úspor na energiích bez nutnosti vynaložení podstatných nákladů
  • Získáte přehled o nákladech vydaných za energie

žárovka


V rámci energetického managementu pro vás zajišťujeme:

Energetické audity

Dle vašeho zadání zpracujeme energetický audit, zaměříme se na tepelné úniky a energetickou náročnost provozu budovy a připravíme pro vás přehled doporučených úprav a změn směřujících k nižší energetické náročnosti vaší budovy.

PENB

Vypracujeme průkaz o energetické náročnosti (PENB) na rodinné a bytové domy, kancelářská a komerční centra, rekreační objekty i jiné objekty dle vašeho zadání.

Výběr dodavatelů energií

Vyznat se v široké nabídce dodavatelů energií není snadné. Vyznačují se různými cenami, ale i odlišnou kvalitou nabízených služeb. Pomůžeme vám najít a vybrat toho nejlepšího dodavatele, který bude svými cenami a kvalitou služeb odpovídat přesně vaším požadavkům.

Optimalizaci využívání technologií

Vypracujeme analýzu a nastavíme parametry pro správné využívání vašich technologií. Správnost fungování zajistíme pomocí monitoringu a měření.

LED světelné systémy

LED světelné systémy přináší nejen výraznou energetickou úsporu, ale také cenovou. Ve spolupráci s našimi partnery vám dokážeme nabídnout špičková řešení postavená na LED technologiích. LED světelné systémy lze využít v obchodních a kancelářských prostorách, veřejných místech, kulturních objektech, ale i v bytech a rodinných domech.


Cena: službu vám můžeme poskytnout již od 690 Kč bez DPH měsíčně, avšak přesná výše se odvíjí od rozsahu čerpaných služeb.

Kontaktujte nás pomocí poptávkového formuláře nebo mailem info@enrecotrade.cz. Rádi vám zpracujeme nabídku šitou na míru vašim potřebám.

Máte zájem o naše služby?
Kontakujte nás!

Novinky01.01.2021

Správa Vašeho bytu zdarma

Do 31.3.2021 Vám nabízíme 1 měsíc kompletní správy Vašeho bytu […]


číst celé

10.12.2020

Správa bytů s nájemníkem

Veškeré záležitosti s nájemníkem vyřešíme za vás. Vy už jen bez […]


číst celé

01.12.2020

Platba kartou

Od 1.12. lze s ohledem na probíhající anticovidová opatření uhradit […]


číst celé

20.11.2020

Správa bytových domů

Všechny provozní starosti s pronájmem budovy převezmeme za vás Kompletně […]


číst celé

Copyright © 2011–2017 Enreco Trade s.r.o.