Ekonomická správa budov | Enreco Trade

+420 776 200 100soc-twsoc-fbsoc-in

Ekonomická správa budovStarosti o účetnictví přenechejte na nás

Vlastnictví budovy je spojeno také s její ekonomickou činností, nenechte se svazovat povinnostmi a přenechejte ekonomickou správu vaší budovy na našich specialistech. Jsme schopni zajistit veškeré služby a uvolnit vám tak ruce pro váš business. V rámci ekonomické správy převezmeme účetní agendu, denní platební styk, administrativní práce a mnohé další.

Hlavní výhody naší služby:

  • Získáte absolutní přehled o nákladech a úsporách vaší nemovitosti
  • Pomůžeme vám snížit vaše provozní náklady
  • Zajistíme spolehlivý servis při pravidelných činnostech, jako jsou kontroly úhrad nájmu, včasné platby dodavatelům služeb, vyúčtování služeb nájemníkům, připravíme vám daňové přiznání a mnohé další

účetnictví pro firmy


V rámci ekonomické správy budov pro vás zajišťujeme:

Běžné účetnictví

Zpracujeme účetnictví jak pro právnické, tak fyzické osoby. V rámci této služby zajišťujeme zpracování přijatých a vydaných dokladů, kontrolu plateb, přehledy závazků a pohledávek, evidenci majetku, DPH, daňová přiznání, silniční a jiné daně.

Mzdy

Převezmeme starost se zpracováním mezd a odvodů, přihlašování a odhlašování zaměstnanců, výpočet srážek z daní, roční zúčtování, vyúčtování služebních cest a zastoupíme vás na úřadech.

Vyúčtování služeb

Vyúčtujeme služby spojené s nájmem pro jednotlivé nájemníky (spotřeba vody, elektrické energie, plyn, odvoz odpadů, úklid, teplo a další služby)

Denní platební styk

Zajistíme zpracování odchozích plateb za odebírané zboží a služby, provedeme kontrolu příchozích plateb a jejich párování s vystavenými doklady. Vytvoříme pro vás přehledy aktuálních závazků a pohledávek.

Právní a ekonomické poradenství

Naši odborníci jsou schopni vám poskytnout právní konzultace či právní zastoupení v řešených záležitostech, ale také ekonomické a daňové poradenství nebo právní a ekonomické analýzy.

Administrativní práce včetně archivace

Postaráme se o veškerou vaši administrativu (včetně její archivace), ať už telefonickou, písemnou papírovou či elektronickou. Komunikujeme česky, anglicky, italsky a také rusky.

Pojištění

Umíme pro vás sjednat výhodné podmínky pojištění bytů, domů, komerčních i rekreačních objektů, movitého i nemovitého majetku. Naši nabídku přizpůsobíme vašim individuálním požadavkům


Cena: od 990 Kč bez DPH měsíčně, avšak přesná výše se odvíjí dle rozsahu nabízených služeb.

Kontaktujte nás pomocí poptávkového formuláře nebo mailem info@enrecotrade.cz. Rádi vám zpracujeme nabídku šitou na míru vašim potřebám.

Máte zájem o naše služby?
Kontakujte nás!

Novinky01.01.2021

Správa Vašeho bytu zdarma

Do 31.3.2021 Vám nabízíme 1 měsíc kompletní správy Vašeho bytu […]


číst celé

10.12.2020

Správa bytů s nájemníkem

Veškeré záležitosti s nájemníkem vyřešíme za vás. Vy už jen bez […]


číst celé

01.12.2020

Platba kartou

Od 1.12. lze s ohledem na probíhající anticovidová opatření uhradit […]


číst celé

20.11.2020

Správa bytových domů

Všechny provozní starosti s pronájmem budovy převezmeme za vás Kompletně […]


číst celé

Copyright © 2011–2017 Enreco Trade s.r.o.